Rozpis termínů turnaje. Časy zápasů označené ?? budou upřesněny podle možností stadionů.
Diskutovat o zápasech můžete zde.Kyjov - Žádovice  6:0 hráno 29.12.09 v Ostrohu 13.00      
fotogalerie ze zápasu 

Úvodní zápas turnaje přinesl vytrvalou a viditelnou převahu Kyjova. Žádovice se téměř nedostaly do vážnějších šancí. Od třetí minuty se Kyjov dostal po rychlém průniku Horňáka mezi dvojicí obránců do vedení a stačilo mu pozorně hlídat vlastní modrou čáru. V útoku se totiž prosazoval po zjevných chybách Žádovských obránců a tak se často dostávali jeho útočníci k přímému ohrožení branky, kdy jim ani dobře chytající brankář nedokázal vzdorovat v řadě šancí. Skóre se plynule zvyšovalo pouze na jedné straně a zápas dospěl v poklidném tempu ke konci.

3"   1:0 Horňák
10" 2:0 Janeček
20" 3:0 Stehlík
30" 4:0 Nekarda
35" 5:0 Čtvrtníček
38" 6:0 Janeček

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistřín - Milotice 6:3 hráno 29.12.09 v Ostrohu 20.30
fotogalerie ze zápasu

Nováček z Mistřína si vyšlápl na tým Milotic. Bleskové kombinace a rychlé nohy útočníků Mistřína byly po celý zápas rozhodujícím faktorem. Milotice se sice dostaly po brejku do vedení 1:0 a po rychlém vyrovnání znovu šly do vedení, ale pak zcela prospaly následující půlhodinu. V ní se Mistřín ujal vedení a krom několika rušivých akcí nepustil Milotice do ničeho vážnějšího. Milotice se snažily průběh nepříznivě se vyvíjecího zápasu zvrátit a nervozita na obou stranách se odrazila v několika zákrocích za hranicí pravidel. Střelci ale neměli svůj den a ani jeden z nájezdů nedokázali proměnit. Mistřín zápas dokázal dovést do vítězného konce a Milotice musí do příštího zápasu hledat ztracenou formu z minulého ročníku.

                                       5"   0:1 Gromus
7"   1:1 Sedláček
                                       9"   1:2 Koch Broňa
11" 2:2 Kopanica Peter
14" 3:2 Tureček
17" 4:2 Sedláček
18" 5:2 Kopanica Marian
35" 6:2 Svoboda
                                       54" 6:3 Zálešák

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Skalica -  Vracov 6:7 po nájezdech    hráno 30.12.09 v Ostrohu 8.45  
fotogalerie ze zápasu 

Zápas s ohromným tempem od první minuty, průběhem jako na houpačce a napětím do poslední minuty. Skalica nabrala v úvodu přímo sprinterské tempo a Vracovští hráči nevěděli, kam dříve skočit. Bleskové vedení Skalice sice Vracov po rychlém brejku srovnal, ale pak nestačil na hbité kombinace soupeře. Skalica lehce procházela díky přesným přihrávkám do útočného pásma a Vracov se nedokázal   tempu soupeře vyrovnat. Hráči Skalice ale nasazené tempo dokázali udržet jen do poloviny základní hrací doby zápasu a pak se vyrovnala nejen předváděná hra, ale postupně i skóre. Vracov našel recept na rychlost soupeře díky zlepšené obrané hře celého družstva. Nasazení obou týmů v této části zápasu vyústilo v několik nedovolených zákroků, ale střelci se při samostatných nájezdech příliš nepředvedli. V poslední dvacetiminutovce se skóre ještě několikrát změnilo, ale závěrečný stav 6:6 přesně odpovídal rozložení sil obou mužstev. V pětiminutovém prodloužení při hře čtyř hráčů na každé straně se příliš neútočilo, nikdo nechtěl udělat rozhodující chybu. Přišly tedy samostatné nájezdy. V první sérii oba střelci uspěli a teprve ve druhé se štěstí přiklonilo na stranu Vracova. Skalica získala zaslouženě alespoň jeden bod do tabulky.

2"   1:0  Mach
                                   5"   1:1  Nový
8"   2:1  Mach
12" 3:1  Bilka
13" 4:1  Studenič
                                   23" 4:2  Gusta Hložek :-)
                                   32" 4:3  Vald
                                   34" 4:4  Příkazký
                                   41" 4:5nPříkazký
47" 5:5  Babiar
49" 6:5  Kománek
                                   56" 6:6  Vald
                                   Rozhodující nájezd 7:6 Macůch Marek


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vracov - Vlkoš  5:2 hráno 3.1.2010 v Ostrohu 8.15    
fotogalerie ze zápasu    diskuze o zápasech

Vracov i ve svém druhém zápase musel otáčet nepříznivý stav a jen velmi těžce dokráčel k vítězství. Po vyrovnaném začátku střetnutí zajistil Vlkoši vedení bývalý hráč Vracova Koška a to z nájezdu za chybu Vracovského hráče na výstroji. Opět Koška zvýšil přesnou ranou od modré na 2:0  a Vlkoš hrozil z dalších povedených kombinací. Rozhodčí ale neuznal dvě branky Vlkoše v krátkém rozmezí a Vracovu se podařilo snížit střelou ukrytou za obráncem do horního rohu Vlkošské branky. Dlouhé minuty se poté hra odehrávala v útočném pásmu Vracova, ale ten dokázal vyrovnat až střelou mezi skrumáží hráčů od modré až v 36 minutě. Když se krátce poté ujal vedení a Vlkoš otevřel obranu ve snaze o vyrovnání, dal Vracov další dvě branky v rychlém sledu a zápas skončil v poklidném tempu.

                                      11" 0:1   Koška Peter
                                      16" 0:2   Koška Peter
19" 1:2   Vald Ota
36" 2:2   Vald Ota
38" 3:2   Nový Aleš
43" 4:2   Nový Aleš
43" 5:2   Šebesta Radim

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vlkoš - Žádovice  5:1   hráno 8.1.10 v Ostrohu 18.00   
fotogalerie ze zápasu      diskuze o zápasech

Vlkoš dokázal vyhrát nad týmem Žádovic s výraznou převahou v celém průběhu utkání. Od první minuty utkání si Vlkoš vynutil územní převahu a rychlým pohybem útočníků si vynutil řadu nebezpečných situací před Žádovskou brankou. Jeho góly pak vypadaly všechny velmi podobně, po závaru před brankou se k puku dostál zcela volný Vlkošský hráč a brankář Žádovic neměl šanci na úspěšný zásah. Žádovice se dostávali do šancí jen ojediněle a pozorná obrana soupeře nedávala jejich útočníkům příliš času před vlastní brankou. Dvakrát se ve Vlkošském dresu prosadil Filip Fojtík, z toho jednou z trestného střílení za faul. V závěru pak Žádovice dokázali alespoň vstřelit první branku v turnaji.


9""   1:0   Otruba
15"" 2:0   Soukup
24"" 3:0   Fojtík
33"" 4:0   Fojtík
40"" 5:0   Novák
                            46"" 5:1   Surý

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kyjov - Mistřín  9:4      hráno 8.1.10 ve Skalici 20.15 
fotogalerie ze zápasu      diskuze o zápasech

Zápas velmi bohatý na branky a zajímavé situace. I přes opožděný začátek zápasu díky sněhové kalamitě se oba týmy dostaly do velmi rychlého tempa. Situace před oběma brankami se střídaly přímo bleskovým tempem a pro skupinu fanoušků, která se přišla podívat, to byla zajímavá podívaná. V první polovině zápasu padaly branky v rychlém tempu do obou branek. Mistřín se ujal vedení, aby Kyjov prakticky okamžitě srovnal stav. Střelou od modré čáry se Kyjov ihned po vhazování dostal do vedení a dorážkou po závaru před brankou se po pěti minutách odpoutal o dvě branky. Ale Mistřín zabral a v polovině zápasu byl stav vyrovnaný na 3:3. Od té chvíle se obraz hry změnil. Kyjov dokázal udržet vysoké tempo a rychlostí svých hráčů začal dominovat nad soupeřem, kterému postupně docházely síly. Rychlý sled branek v Mistřínské brance zcela zlomil odpor soupeře a Kyjov ve zbytku zápasu jasně dominoval. Až v předposlední minutě se za zbytečný Kyjovský faul Mistřín znovu prosadil z trestného nájezdu a stanovil tak zatím na branky nejbohatší výsledek turnaje.

                                  11" 0:1  Sedláček
12" 1:1  Horňák
12" 2:1  Gasnárek
18" 3:1  Čtvrtníček
                                  22" 3:2  Sedláček
                                  31" 3:3   Sedláček
37" 4:3  Nekarda
42" 5:3  Čtvrtníček
44" 6:3  Nekarda
48" 7:3  Čtvrtníček
49" 8:3  Kučera
57" 9:3  Čtvrtníček
                                  59" 9:4  Sedláček

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odkaz na článek o turnaji v Hodonínských listech

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skalica - Milotice 5:2   hráno 9.1.10 v Ostrohu 22.00  
fotogalerie ze zápasu       diskuze o zápasech

Herně vyrovnaný a místy nervózní zápas rozhodla vyšší individuelní dovednost hráčů Skalice. Oba soupeři se soustředili na pozornou obranu a přesto v prvních minutách padla na každé straně jedna branka. Několik zákroků na hranici pravidel přivedlo na led nervozitu a chvíli trvalo, než se oba týmy začaly více věnovat samotné hře. Při ní se hezkou akcí dostali hráči Skalice ve 23 minutě do vedení a nadále působili hokejovějším dojmem. Miloticím se dařilo hrát jednoduchý hokej, ale nedokázaly se prosadit před brankou soupeře. Oproti tomu Skalica dala další branku a přes snahu soupeře přivedla zápas do vítězného konce.

2"    1:0   Běhal
                                   5"    1:1   Kundrata
23"  2:1   Běhal
34"  3:1   Kománek
                                   42"  3:2   Mikeska J.
47"  4:2   Studenič
55"  5:2   Pecha

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistřín - Žádovice  11:2  hráno 15.1.10 v Ostrohu 18.00  
fotogalerie ze zápasu  diskuze o zápasech


Jednoznačný výsledek utkání se zrodil po podstatně zlepšeném výkonu týmu Žádovic oproti předchozím utkáním. Žádovice ale nedokázaly proměnit řadu slibných šancí, ani využít alespoň některý z pěti nařízených samostatných nájezdů na Mistřínského brankáře. Od počátku utkání tak daleko pohyblivější hráči Mistřína navyšovali po celou dobu utkání skóre ve svůj prospěch. Byly tak k vidění krásné kombinační akce na obou stranách, kdy útočníci měli dostatek času a prostoru. O branky se podělila celá řada Mistřínských hráčů ať již střelou zdálky, dorážkou po závaru před brankou Žádovic nebo jako ve dvou případech s trestného střílení.

5"    0:1  Michalčík
7"    0:2  Sedláček
12"  0:3  Hajný
14"  0:4  Kopanica M.
                                    17"  1:4  Chytil
19"  1:5  Michalčík
                                    24"  2:5  Chytil
35"  2:6  Sedláček
38"  2:7  Vávra
43"  2:8  Sedláček
47"  2:9  Hajný
56"  2:10 Kopanica M.
59"  2:11 Vávra
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Skalica - Kyjov 5:2   hráno 15.1.10 ve Skalici 20.45 
fotogalerie ze zápasu       diskuze o zápasech

Zápas s ohromným nábojem a nasazením. Oba týmy pomýšlejí na nejvyšší příčky v konečné tabulce turnaje a tak každá ztráta může tyto naděje vážně ohrozit. Tým Skalice se dostal rychle do vedení již ve třetí minutě, ale pak ledovou plochu ovládly pozorné obrany. Nikdo nechtěl udělat jedinou chybu. Urputně se bojovalo o každý puk a až do poloviny zápasu se hrál velmi rychlý a pohledný hokej. Pak v rozmezí tří minut zvýšila Skalica dvěma povedenými akcemi založenými na rychlém průniku hráčů přes statickou obranou dvojici Kyjova na rozdíl tří branek a Kyjovu nezbylo než přidat na důrazu ve snaze o korekci výsledku. Tomu ale Skalica nechtěla nečině přihlížet a na ledě došlo k několika vypjatým situacím i nehezkým strkanicím. Po jedné z nich a následném trestném střílení na každé straně se prosadil pouze hráč Skalice a zvýšil již na 4:0. Teprve deset minut před konce se chytrým přehozením Skalického brankáře prosadil Kyjovský útočník Čtvrtníček. V samém závěru pak ještě každý ze soupeřů dokázal dát jednu branku po samostatném úniku na straně Skalice a krásné kombinaci dvou útočníků na straně Kyjova. To již byl ale samotný závěr rušného střetnutí, po kterém se Skalica může radovat ze dvou bodů v tabulce.

3"    1:0  Studenič
29"  2:0  Studenič
31"  3:0  Bílka
44"  4:0  Bílka
              50"  4:1  Čtvrtníček
56"  5:1  Kománek
              57"  5:2  Vojtek
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vracov - Žádovice  9:3  hráno 17.1.10 v Ostrohu 8.15 
fotogalerie ze zápasu       diskuze o zápasech


Pro Vracov jednoduchý zápas se spoustou brankových příležitostí. Hrál se poklidný hokej v téměř přátelské atmosféře. Soupeři se dobře znají z předchozích ročníků turnaje a tak ani výkon, ani výsledek nebyl mimo očekávání. Vracov se dostával do řady šancí a hokejově svého soupeře výrazně převyšoval. Skóre tak pravidelně narůstalo a hráči Žádovic dokázali jen občas vyrušit Vracov z útočného koncertu. Přesto se jim podařilo vstřelit tři branky a po celou dobu zápasu se ze všech sil snažili pomáhat svému brankáři udržet výsledek s co nejmenším brankovým rozdílem.

12"  1:0  Příkazký
14"  2:0  Macůch Marek
                                       22"  2:1  Stanovský
23"  3:1  Macůch Jenda
35"  4:1  Macůch Jenda
40"  5:1  Martinák
                                     42"  5:2  Surý
45"  6:2  Nový
46"  7:2  Macůch Jenda
                                      49"  7:3  Stanovský
52"  8:3  Formánek
58"  9:3  Martinák
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Milotice - Vlkoš  10:4   hráno 17.1.10 v Ostrohu 16.00 
fotogalerie ze zápasu   diskuze o zápasech


Na branky velmi bohaté střetnutí uzavřelo poslední utkání  tohoto víkendu plného vstřelených gólů. Milotice nastoupily proti soupeři z Vlkoše, který pro velkou marodku přijel pouze s deseti hráči v poli. V první polovině zápasu se Vlkoš dokázal svému soupeři vyrovnat, byť ten se dostal poměrně záhy do dvoubrankového vedení. Jak ale ubíhal čas, ubývaly i síly na straně přetížené Vlkošské obrany a Milotice dokázaly využívat nabízené příležitosti. Jejich útočníci se po závarech před brankou dostávali ke snadným dorážkám a druhá polovina zápasu již byla zcela jasně v jejich režii. Několik střel z uctivé vzdálenosti nevyrušilo Milockého brankáře příliš z klidu a tak musel řešit jen několik nebezpečných závarů a jediný trestný nájezd v oboustranně velmi korektně hraném zápase.

6"    1:0  Hurban
9"    2:0  Nedůchal
30"  3:0  Hurban
31"  4:0  Hunkař
33"  5:0  Malý
                                37"  5:1  Svoboda
39"  6:1  Malý
                                43"  6:2  Bršlík
43"  7:2  Gromus
47"  7:3  Fojtík
48"  8:3  Jaštík
52"  9:3  Koch
52" 10:3 Mikeska
                                55" 10:4 Novák
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Článek ve slovácku :-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vracov - Mistřín 6:5    hráno 24.1.10 v Ostrohu 8.15   
fotogalerie ze zápasu   diskuze o zápasech

Zápas nabitý napětím a brankami od první do poslední minuty. Vracov celou první polovinu zápasu pouze dotahoval  náskok soupeře. Mistřín se dostal do vedení v páté minutě po dorážce Ševčíka zblízka. Od této chvíle začala výsledková houpačka, kdy hráči Mistřína vždy o jednu branku zvýšili a Vracov vyrovnával. Až do čtyřicáté minuty se situace opakovala. To se dokázal prosadit střelec Vracova  Příkazký střelou zblízka pod víko Mistřínské branky a za pár minut se prosadil z rychlého brejku Marek Macúch a dostal Vracov do vedení. Vítěznou branku Vracova a svůj třetí gól v zápase pak přidal v padesáté minutě Příkazký po hezké kombinační akci Vracovských útočníků. Mistřín mohl litovat neproměněných šancí během zápasu a také tří neúspěšných trestných střílení za fauly na jeho hráče. Teprve v 53 minutě se dokázal před brankou prosadil útočník Mistřína Špaček, když zblízka prostřelil jinak velmi pozorného brankáře Vracova. Ani přes velkou snahu však Mistřín nedokázal vyrovnat a přes velkou snahu si oba body do tabulky odvezli Vracovští hráči.


                              5"   0:1 Ševčík
8"   1:1 Vald
                              18" 1:2 Svoboda
24" 2:2 Příkazký
                              25" 2:3 Kopanica
28" 3:3 Vald
                              37" 3:4 Řihák
40" 4:4 Příkazký
44" 5:4 Macúch M.
50" 6:4 Příkazký
                              53" 6:5 Špaček
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kyjov - Milotice 7:4   hráno 29.1.10  ve Skalici 
fotogalerie ze zápasu   diskuze o zápasech

Hezký a herně vyrovnaný zápas rozhodla střelecká produktivita Kyjova. Oba týmy se předvedly s útočnou taktikou a tak bylo na ledě pořád rušno. Kyjov potrestal hned ve druhé minutě chybu soupeřova brankáře, který vyhodil puk z obranného pásma rovnou na tribunu a  z nařízeného trestného střílení padla úvodní branka. Milotice se vrhly do útoku a Kyjov  plnými silami odpovídal. Kyjov se několikrát nechal přitlačit v obranném pásmu, aby pak využil aktivního napadání na modré obrané čáře a dostával se do nebezpečných brejků. V rozpětí pěti minut tak zvýšil vedení na tři nula. Pak se ale Miloticím konečně povedlo najít recept na vstřelení dvou branek a zdálo se, že jejich hráči získají výraznou převahu. To by ale nesměly zapomenout zpevnit obranou hráz. Již v další minutě totiž Kyjov opět zvýšil na rozdíl dvou branek a dokázal otupit tlak Milotic. Šance se nadále střídaly na obou stranách, ale výraznou převahu už ani jeden ze soupeřů nezískal. Teprve když v 55 minutě Milotice dokázaly dát kontaktní branku na 6:4 dostala se hra do vyšších obrátek. Při power play bez brankáře ale Milotice darovaly soupeři puk a ten pohodlně skóroval na konečný stav 7:4.

2“     1:0  Ondrovčík
17“   2:0  Šupa
22“   3:0  Poláček
                                   27“   3:1  Zálešák
                                   34“   3:2  Hofr
35“   4:2  Šupa
42“   5:2  Lát
                                   46“   5:3  Lučanský
49“   6:3  Ondrovčík
                                   55“   6:4  Zálešák
60“   7:4  Poláček
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Skalica - Vlkoš 15:2 hráno 29.1.10 v Hodoníně  fotogalerie ze zápasu   diskuze o zápasech

Skalica si s chutí zastřílela a v utkání s obrovskou herní i výsledkovou převahou jasně dominovala. Ani za nepříznivého stavu Vlkoš nechtěl předvádět žádné zdržování nebo nečistou hru a tak se zápas odehrál v rychlém tempu a se spoustou krásných herních situací, převážně na jedné polovině hřiště. Hezké kombinace vedly k pravidelnému nárůstu skóre a Skalica si tak výrazně polepšila v celkové tabulce turnaje.

10“  1:0  Bach
12“  2:0  Hnilica
14“  3:0  Bilka
16“  4:0  Bilka
20“  5:0  Běhal
23“  6:0  Babiar
24“  7:0  Studenič
25“  8:0  Mach
27“  9:0  Hrušecký
                                   31“  9:1  Macúch
34“  10:1  Bilka
36“  11:1  Kománek
41“  12:1  Babiar
45“  13:1  Trúba
50“  14:1  Pecha
54“  15:1  Hnilica
                                   60“  15:2  Macúch
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Žádovice  - Milotice 6:3 hráno 5.2.10 v Ostrohu
fotogalerie ze zápasu   diskuze o zápasech

Velmi překvapivý výsledek tohoto zápasu přinesla konečně probuzená ofenziva Žádovic. Po chybě Milocké obrany v samém úvodu střetnutí se prosadil Drásal, ale další herní dění ovládli hráči Milotic. V 6 minutě se podařilo vyrovnat díky dorážce Mikeskovi a již v 9 minutě je poslal Hunkař do vedení. To bylo ale na dlouhou dobu ze strany Milotic všechno a Žádovice působily dojmem sehranějšího a hlavně rychleji bruslícího mužstva. Šňůra tří branek vždy po deseti minutách hry přinesla Žádovicím obrat ve skóre zápasu. Milotice se dostávaly zbytečně pod tlak díky chybám ve svém obranném pásmu a tak až ve 40 minutě po individuelní akci Dromuse snížily na stav 4:3. Další snahy o útočení Milotic ale vedly jen k inkasování dalších dvou branek po rychlých akcích Žádovického útoku. Žádovice tak získaly první dva body do tabulky a jejich probuzený střelecký apetit projde velkým testem v příštím, již posledním, zápase v turnaji proti Skalici příští pátek.


2"   1:0 Drásal
                          6"   1:1 Mikeska
                          9"   1:2 Hunkař
19" 2:2 Drobilík
29" 3:2 Soukup
39" 4:2 Drásal
                          40" 4:3 Dromus
52" 5:3 Zalubil
59" 6:3 Surý
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kyjov - Vlkoš 9:1 hráno 5.2.10 ve Skalici
fotogalerie ze zápasu   diskuze o zápasech

Kyjovu stačilo k vítězství pozorně bránit a vyrážet k rychlým brejkům. Vlkoš se sice snažil a dokázal se i po delší dobu usadit v útočném pásmu, ale nedokázal se gólově prosadit. Nedůslednosti při bránění a chyby v obraně pak Kyjovští útočníci využívaly k přečíslování soupeře v jeho obranném pásmu. Tři branky si do tabulky střelců připsal Vojtek. Ten proměnil hned v úvodu rychlý brejk a postupně mohl sledovat, jak jeho spoluhráči plynule navyšovali skóre po celou dobu zápasu.

1:0 Vojtek
2:0 Čtvrtníček
3:0 Horňák
                       3:1 Koška
4:1 Vojtek
5:1 Vojtek
6:1 Vařacha
7:1 Motyčka
8:1 Vařacha
9:1 Gasnárek

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistřín - Skalica 3:2  hráno 5.2.10 v Hodoníně
fotogalerie ze zápasu   diskuze o zápasech

Výsledek zápasu vytvořil zajímavou zápletku v čele tabulky turnaje. Mistřínu se podařilo eliminovat útočnou sílu soupeře perfektní obranou prací celého mužstva. Útočníci se poctivě vraceli a vypomáhali obraně v její práci. Od začátku zápasu se hra odehrávala především ve středním pásmu a soupeři dlouho nemohli najít recept na překonání pozorných brankářů. Až ve 14 minutě se Mistřín dostal náhle do vedení po rychlém průniku Jančíka před branku Skalice. Na obrazu hry se nadále nic nezměnilo.
Nadále převládala opatrná hra z obou stran a šance se rodily jen velmi těžce. Až ve 36 minutě se po jednom nenápadném závaru dostal ke střele opět Jančík a zvýšil vedení Mistřína na 2:0. Skalica stále nedokázala nabrat vyšší otáčky a navíc jejich brankáři ve 42 minutě proklouzlo lehké nahození Michalčíka až do branky. Několik šancí Skalice vyřešil brankář Mistřína Zezula, který nestačil až na dorážku Macha v 52 minutě. Teprve pak se Skalica probrala a další branka na sebe nenechala dlouho čekat. To se k výstavní střele Macha přidala i potřebná přesnost a puk skončil v růžku Mistřínské branky. Na víc už ale Skalici nezbyl čas a Mistřín po dobrém taktickém výkonu vybojoval dva body do tabulky.

14" 1:0  Jančík
36" 2:0  Jančík
42" 3:0  Michalčík
                            52" 3:1  Mach
                            58" 3:2  Mach

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Milotice - Vracov 5:3 hráno 7.2.10 v Ostrohu
fotogalerie ze zápasu   diskuze o zápasech

Vracov prohrál soutěžní zápas. Porážku utrpěl nečekaně od týmu Milotic, když především selhaly jeho nejzkušenější opory. Milotice se herně představily jako velmi vyrovnaný soupeř a především jednoduchostí předváděné hry nedovolily Vracovu dostávat se do šancí a do tlaku. Vracov se sice dostal v sedmé minutě do vedení po střele Valda, ale Milotice rychle po nájezdu za faul na jejich útočníka Bártu vyrovnaly. Nádherně umístěnou střelou do růžku Milocké branky pak Vávra ve 14 minutě opět dostal Vracov do vedení, aby již po dvou minutách utekl Vracovské obraně Lučanský a opět vyrovnal. Pak ale nejzkušenější hráč Vracova daroval ve vlastním obranném pásmu Miloticím puk a Hurban lehce skóroval v 38 minutě. Nadšení Milotic ale vedlo k nekázni jejich střídačky a za příliš mnoho hráčů na ledě následoval trest v podobě vyrovnávací branky na stav 3:3. Deset minut před koncem neuvěřitelně pustil za svá záda jindy spolehlivý brankář Vracova nahozený puk ze středního pásma a Vracovu už se nedařilo vůbec nic. Milotice je nepouštěly do svého obranného pásma a naopak sérií jednoduchých kombinací hlídaly ubíhající čas. V poslední minutě, když Vracov zahrál opakovaně zakázané uvolnění, se ke všemu zblízka prosadil hráč Milotic Hunkař a stanovil překvapivý, ale naprosto zasloužený výsledek 5:3. Tento výsledek je zároveň pozvánkou na příští neděli, kdy se uskuteční rozhodující zápas celého turnaje mezi Vracovem a Kyjovem. Vítěz tohoto zápasu bude pro tento rok držitelem putovního poháru volňásku.


                              7"    0:1 Vald
9"    1:1Bárta
                             14"  1:2 Vávra
16"  2:2 Lučanský
38"  3:2 Hurban
                             46"  3:3 Florian
51"  4:3 Koch
60"  5:3 Hunkař
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Skalica - Žádovice 7:0 hráno
12.2.2010 v Ostrohu fotogalerie ze zápasu   diskuze o zápasech

Žádovice ve
svém posledním zápase v turnaji doplatily na neproměňování šancí. Skalica svého soupeře převyšovala v rychlosti a držela soupeře od počátečních minut pod tlakem. Již ve druhé minutě se prosadil prvním ze svých celkově pěti branek střelec Skalice Bilka, když mu obrana Žádovic darovala první šanci. V šesté minutě se pak prosadil střelou hned po vhazování v útočném pásmu a s jednou výjímkou v podobě branky jeho spoluhráče Běhala a poslední branky Trůby, přidával pravidelně další branky. Žádovice se dokázaly několikrát dostat před branku Skalice a mohly zdramatizovat průběh zápasu, ale když už se jim podařilo překonat obranu, na Skalického brankáře vyzrát nedokázaly. Konečný výsledek zápasu tak je především ukázkou střelecké produktivity velmi dobře hrajícího týmu Skalice.

2"   1:0 Bilka
6"   2:0
Bilka
23" 3:0 Běhal
33" 4:0
Bilka
44" 5:0
Bilka
53" 6:0
Bilka
57" 7:0 Trůba
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistřín - Vlkoš 8:3 hráno 12.2.2010 v Hodoníně fotogalerie ze zápasu  diskuze o zápasech

Až na posledních deset minut byl zápas dnešních soupeřů vyrovnaný ve všech směrech. Vlkoš se dostal do vedení a Mistřín musel dotahovat. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a stejně tak skóre. Postupně se ale Mistřín dostával do herní pohody a především jeho rychlí útočníci dělali obraně Vlkoše stále větší problémy. Čtyři branky v posledních deseti minutách pak daly výsledku obraz který ne zcela odpovídal dění na ledě, ale ukázal převahu ve střelecké produktivitě Mistřínských střelců.

                              9"    0:1 Vald
16"  1:1 Formánek
                              23"  1:2
Koška
28"  2:2 Hajný
29"  3:2 Sedláček
                              36"  3:3 Vald
40"  4:3 Michálek
52"  5:3 Kosek
54"  6:3 Sedláček
59"  7:3 Sedláček
60"  8:3 Kosek

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vracov - Kyjov 7:3 hráno 14.2.2010 v Ostrohu    fotogalerie ze zápasu   diskuze o zápasech

Poslední zápas celého turnaje byl krásnou finálovou tečkou letošního ročníku. Oba týmy měly v tabulce jasnou pozici, kdo vyhraje tento zápas, zvedne nad hlavu vítězný putovní pohár Volňásku. Start do utkáni jednoznačně lépe zvládli hráči Vracova. Jasně dominovali nad svým soupeřem a tým Kyjova nebyl schopen po dlouhé minuty najít svůj obvyklý herní rytmus. V páté minutě se po rychlé výměně puku mezi strnulou Kyjovskou obranou prosadil hráč Vracova Nový a otevřel skóre. Po šesti minutách se před branku Kyjova protlačil Florián a krásnou střelou pod víko Kyjovské branky zvýšil na 2:0. V 15 minutě po trestném nájezdu zvyšoval Vald a ve 22 minutě po hezké kombinaci bratrů Macúchů završil vydařený úvod Vracova Jenda Macúch na 4:0. Kyjov dokázala ze strnulosti probudit až branka jejich hráče Procházky po trestném nájezdu. Hra dostala náhle úplně jiný ráz a Kyjov začal mohutně dotahovat. Již po třech minutách
snížil Trimaj na 4:2, když zblízka přehodil Vracovského brankáře. Pak ale znovu zaspala Kyjovská obrana a druhým svým zásahem se po brejku prosadil Florián. Kyjov ale nepolevil v nasazení a v rozpětí sedmi minut vstřelil tři branky postupně Daniel, když prostřelil Kyjovského  brankáře mezi betony, Motyčka po krásné střele mezi kruhy a Šupa po obrovském závaru před brankou Vracova propasíroval puk mezi změtí nohou do rohu branky a vyrovnal skóre. V té chvíli to s hrou Vracova vypadalo velmi špatně. Přetížená obrana několikrát zahrála na zakázané uvolnění, ale po vhazování z obraného pásma náhle vyrazil Vracovský rychlík Florián, proklouzl až před branku Kyjova a znovu strhl vedení ve finále na stranu Vracova. Téměř stejnou situaci na druhé straně vzápětí předvedl Jaborník a znovu bylo vyrovnáno. Ihned po vhazování vychytal obrovskou šanci na obrat brankář Vracova Chmela a obrana Kyjova znovu nezachytila protiútok Jendy Macúcha, který šest minut před koncem zápasu vstřelil sedmou, a jak se ukázalo, vítěznou branku Vracova. V posledních minutách se Kyjov snažil i odvoláním brankáře a při hře šesti hráčů v poli znovu vyrovnat, ale Vracov si již nenechal těžce získané vedení vzít. Zaslouženě, i když s daleko většími problémy než v předchozích ročnících, tak Vracovsští hokejisté obhájili celkové vítězství v turnaji o putovní pohár volňásku.

5"   1:0 Nový                                                                                            
11" 2:0 Florián
15" 3:0 Vald
22" 4:0 Macúch J.
                               26"  4:1 Polášek
                               29"  4:2 Trimaj
32" 5:2
Florián
                               40"  5:3 Daniel T.
                               42"  5:4 Motyčka
                               47"  5:5 Šupa
50" 6:5
Florián
                               53"  6:6 Jaborník
54" 7:6 Macúch J.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To je vše přátelé ..víc už tady toho nenajdete :-) Díky všem za pozornost.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pravidla turnaje :

Je to jednoduché - používáme běžná hokejová pravidla, mírně upravená na naše podmínky.

Máme většinou jen jednoho rozhodčího, takže se nepereme, nehrajeme zákeřně, ani příliš do těla.

Každý tým se skládá minimálně z pěti hráčů v poli a z brankáře. Maximální počet hráčů jednoho týmu je 15 plus brankář. Všichni hráči musí nastupovat povinně v zapnuté přilbě po celou dobu zápasu. Pokud hráč přilbu nemá na hlavě, nesmí se účastnit hry. Doporučuje se používání minimálně chráničů do výšky pasu.

Za každý z týmů smí nastoupit pouze hráči, kteří pravidelně hrají za místní tým a nehrají některou z organizovaných pravidelných soutěží.

Před každým zápasem je povoleno rozbruslení a příprava. Zápas se hraje 60 minut. Rozhodčí může nastavit čas, pokud některé z družstev účelově zdržuje hru. Rozhodčí dohlíží na dodržování pravidel : zakázané uvolnění, ofsajd (dle českého posuzování), fauly všeho druhu, vhazuje buly, kontroluje dodržování nošení přileb, uznává vstřelené branky. Buly se vhazuje vždy po přerušení hry dle pokynů rozhodčího. Za každý případný faul rozhodčí nařídí trestné střílení. Nájezd provádí faulovaný hráč, pokud je tento zraněn, nebo jde o faul bez zásahu hráče provede nájezd jiný hráč, který byl v době faulu na ledě.
Hraje se pro radost, takže bez faulů. V případě nejasností se přiměřeně použijí pravidla hokeje.
Pokud po 60 minutách hry je stav nerozhodný, nastavuje se 5 minut při hře čtyř hráčů v poli a brankáře s pravidlem náhlé smrti. Pokud se nerozhodne, následují samostatné nájezdy vždy po jednom hráči z každé strany až do rozhodnutí.
Za jakékoliv vítězství jsou v tabulce vzájemných zápasů dva body, za prohru v nastavení či nájezdech je jeden bod. V případě rovnosti bodů rozhoduje vzájemný zápas, případně větší počet vstřelených branek.

NOVÉ - Podle předem schváleného rozpisu je povinen každý tým vyslat na vybraný zápas svého hráče jako čárového rozhodčího. Pokud se na zápas nedostaví, je tým potrestán ztrátou jednoho bodu v tabulce.

NOVÉ - Pokud některý tým chce po schválení termínové listiny změnit hrací den, nebo hodinu svého zápasu, je povinen zaplatit částku 3500 Kč.


Konečný stav turnaje počet odehraných zápasů skóre získané body
1. Vracov 6 zápasů 37:27 9 bodů
(-1za trest)
2. Skalica 6 zápasů 40:16 9 bodů
3. Kyjov 6 zápasů 39:21 8 bodů
4. Mistřín 6 zápasů 37:22 8 bodů
5. Milotice 6 zápasů 27:31 3 bod
(-1 za trest)
6. Vlkoš 6 zápasů 17:48 2 body
7. Žádovice 6 zápasů 12:41 2 body
Turnaj   2010 Vlkoš Vracov Kyjov Milotice Žádovice Skalica Mistřín
Vlkoš   2:5
3.1.2010
Ostroh
8.15
Neděle
1:9
5.2.2010
Skalica
18.30
Pátek
4:10
17.1.2010
Ostroh
16.00
Neděle
5:1
8.1.2010
Ostroh
18.00
Pátek
2:15
29.1.2010
Hodonín
23.00
Pátek
3:8
12.2.2010
Hodonín
cca 23.00
Pátek
Vracov 5:2
3.1.2010
Ostroh
8.15
Neděle
  7:6
14.2.2010
Ostroh
8.15
Neděle
3:5
7.2.2010
Ostroh
8.15
Neděle
9:3
17.1.2010
Ostroh
8.15
Neděle
7:6 SN
30.12.2009
Ostroh
8.45
Středa
6:5
24.1.2010
Ostroh
8.15
Neděle
Kyjov 1:9
5.2.2010
Skalica
18.30
Pátek
6:7
14.2.2010
Ostroh
8.15
Neděle
  7:4
29.1.2010
Skalica
20.15
Pátek
6:0
29.12.2009
Ostroh
13.00
Úterý
2:5
15.1.2010
Skalica
cca 20.00
Pátek
9:4
8.1.2010
Skalica
20:15
Pátek
Milotice 10:4
17.1.2010
Ostroh
16.00
Neděle
5:3
7.2.2010
Ostroh
8.15
Neděle
4:7
29.1.2010
Skalica
20.15
Pátek
  3:6
5.2.2010
Ostroh
18.00
Pátek
2:5
9.1.2010
Hodonín
cca 22.00
Sobota
3:6
29.12.2009
Ostroh
20.30
Úterý
Žádovice 1:5
8.1.2010
Ostroh
18.00
Pátek
3:9
17.1.2010
Ostroh
8.15
Neděle
0:6
29.12.2009
Ostroh
13.00
Úterý
6:3
5.2.2010
Ostroh
18.00
Pátek
  0:7
12.2.2009
Ostroh
18.00
Pátek
2:11
15.1.2010
Ostroh
18.00
Pátek
Skalica 15:2
29.1.2010
Hodonín
23.00
Pátek
6:7 SN
30.12.2009
Ostroh
8.45
Středa
5:2
15.1.2010
Skalica
cca 20.00
Pátek
5:2
9.1.2010
Hodonín
cca 22.00
Sobota
7:0
12.2.2009
Ostroh
18.00
Pátek
  2:3
5.2.2010
Hodonín
cca 21.00
Pátek
Mistřín 8:3
12.2.2010
Hodonín
cca 23.00
Pátek
5:6
24.1.2010
Ostroh
8.15
Neděle
4:9
8.1.2010
Skalica
20:15
Pátek
6:3
29.12.2009
Ostroh
20.30
Úterý
11:2
15.1.2010
Ostroh
18.00
Pátek
3:2
5.2.2010
Hodonín
cca 21.00
Pátek
 
Hokejový turnaj 2010
Hodonín
Ostroh
Skalica
         Předchozí ročníky turnaje:

turnaj 2004

turnaj 2006/2007

turnaj prosinec 2007 : 1.12.07-15.12.07

turnaj 2009 : 4.1.09-6.3.09


Pokud někdo máte fotky, videa nebo cokoliv od starších ročníků turnaje, dejte mi vědět. Jirka.
Sled zápasů po týmech 1. zápas 2. zápas 3. zápas 4. zápas 5. zápas 6. zápas
Vracov 7:6SN
Skalica

30.12.2009
Ostroh
8.45
Středa
5:2
Vlkoš

3.1.2010
Ostroh
8.15
Neděle
9:3
Žádovice

17.1.2010
Ostroh
8.15
Neděle
6:5
Mistřín

24.1.2010
Ostroh
8.15
Neděle
3:5
Milotice

7.2.2010
Ostroh
8.15
Neděle
7:6
Kyjov

14.2.2010
Ostroh
8.15
Neděle
Milotice 3:6
Mistřín

29.12.2009
Ostroh
20.30
Úterý
2:5
Skalica

9.1.2010
Hodonín
cca 22.00
Sobota
10:4
Vlkoš
17.1.2010
Ostroh
16.00
Neděle
4:7
Kyjov

29.1.2010
Skalica
20.15
Pátek
3:6
Žádovice

5.2.2010
Ostroh
18.00
Pátek
5:3
Vracov

7.2.2010
Ostroh
8.15
Neděle
Kyjov 6:0
Žádovice

29.12.2009
Ostroh
13.00
Úterý
9:4
Mistřín

8.1.2010
Skalica
20:15
Pátek
2:5
Skalica

15.1.2010
Skalica
cca 20.00
Pátek
7:4
Milotice

29.1.2010
Skalica
20.15
Pátek
9:1
Vlkoš

5.2.2010
Skalica
18.30
Pátek
6:7
Vracov

14.2.2010
Ostroh
8.15
Neděle
Žádovice 0:6
Kyjov

29.12.2009
Ostroh
13.00
Úterý
1:5
Vlkoš

8.1.2010
Ostroh
18.00
Pátek
2:11
Mistřín

15.1.2010
Ostroh
18.00
Pátek
3:9
Vracov

17.1.2010
Ostroh
8.15
Neděle
3:3
Milotice

5.2.2010
Ostroh
18.00
Pátek
0:7
Sklaica

12.2.2009
Ostroh
18.00
Pátek
Vlkoš 2:5
Vracov

3.1.2010
Ostroh
8.15
Neděle
5:1
Žádovice

8.1.2010
Ostroh
18.00
Pátek
4:10
Milotice
17.1.2010
Ostroh
16.00
Neděle
2:15
Skalica

29.1.2010
Hodonín
23.00
Pátek
1:9
Kyjov

5.2.2010
Skalica
18.30
Pátek
3:8
Mistřín

12.2.2010
Hodonín
cca 23.00
Pátek
Skalica 6:7SN
Vracov

30.12.2009
Ostroh
8.45
Středa
5:2
Milotice

9.1.2010
Hodonín
cca 22.00
Sobota
5:2
Kyjov

15.1.2010
Skalica
cca 20.00
Pátek
15:2
Vlkoš

29.1.2010
Hodonín
23.00
Pátek
2:3
Mistřín

5.2.2010
Hodonín
21.00
Pátek
7:0
Žádovice

12.2.2009
Ostroh
18.00
Pátek
Mistřín 6:3
Milotice

29.12.2009
Ostroh
20.30
Úterý
4:9
Kyjov

8.1.2010
Skalica
20:15
Pátek
11:2
Žádovice

15.1.2010
Ostroh
18.00
Pátek
5:6
Vracov

24.1.2010
Ostroh
8.15
Neděle
3:2
Skalica

5.2.2010
Hodonín
21.00
Pátek
8:3
Vlkoš

12.2.2010
Hodonín
cca 23.00
Pátek